Borsa Eğitimi / Teknik Analiz – Ders 4 ve Ders 6 Videoları

Arkadaşlar merhabalar.

Uzunca bir süredir beni takip eden arkadaşlarım gerek kendi forum sitemden gerekse diğer forum sitelerinden MALCOLM-X veya FATİH olarak beni bilirler. İşlerimizin yoğunluğundan ötürü kendi forum sitemin yönetimine ve işleyişine ara vermek zorunda kaldım. Şimdi bu siteden ve twitterdan paylaşımlara devam etmeye çalışıyoruz.

Yatırım ciddi bir iştir. Ve borsa BİLGİ işidir. Bu konuda bilgili değilseniz kaybetmeye mahkumsunuz. İstatistiklere göre borsada yatırım yapan insanların yaklaşık %10 ‘ luk bir kısmı kazanabilmektedir. Buda bu işin çocuk oyuncağı olmadığını göstermektedir. Bu noktada her işte olduğu gibi “analiz” çok büyük bir önem arzetmektedir. Borsada ki analizlerimizi de “Teknik Analiz” ve “Temel Analiz” olarak ikiye ayırabiliriz. Bu videolar size özellikle “Teknik Analiz” babında yardımcı olmaya çalışacaktır. Videolarımda Teknik Analiz yanında bolca borsa ile ilgili prensipleri ve dikkat edilecek hususları dinleyebilirsiniz. Bu anektodlar en az analizler kadar önemlidir.

Çok ta fazla gevezelik yapmaya gerek yok sanırım. Videoların %65 ini zaten izlediniz. Ben borsadan kazandım, ve borsa dünyasından elde ettiğim kazanımlar  ve aldığım acı dersleri gerek iş hayatımda gerekse de özel hayatımda kullanıyorum.

Son olarakta; internet üzerinden pdf formatında satılan, içeriğini bile göremediğiniz, yok şöyle kazandıran teknik, yok böyle kazandıran taktik diyerek sunulan Affiliate Marketing ürünü merak duygunuzu cezbederek duygularınızla oynayan saçma sapan kitaplardan lütfen uzak durun. Ve bunlara benzer İNSAN ve GRUPLARDAN da lütfen uzak durun. Kimse size durduk yerde para kazandırmaz, hele hele hiç tanımadıklarınız. Balık tutmayı öğrenin… BİLGİ’ nin gücüne inanın, ve çalışın.

Ve eğer ki kazanamıyorsanız ya da beceremiyorsanız; lütfen BORSADAN UZAK DURUN, ailenizle olan dilerim ki huzurlu hayatınıza geri dönün.

Youtube.com kanalı aracılığıyla izlediğiniz videolardan eksik olan 4.video ve 6.video için altta yazılı olan hesap numaralarından istediğinize 99 ₺ ücret yatırmanız gerekmektedir. Alacağınız herhangi bir Teknik Analiz Kitabı Setinin fiyatı aşağı yukarı 100-150 ₺ civarındadır. Bu videolar ise kat be kat daha iyidir; görselliğin öğretme gücünü zirve noktasında ihtiva etmektedir.

Bu parayı da ihtiyaç duyduğumdan değil, forumlarda bu işi öğrettiğim yüzlerce kişinin vefasızlığı ve gerçekten öğrenmek isteyenler için minik bir baraj olarak düşündüm ve ondan ötürü talep ediyorum.

Parayı yatırdıktan sonra sales@vborsa.com mail adresine Adınız-Soyadınız-Telefon Numaranızı içeren bir mail atınız. Ödeme kontrolünden sonra videoları indirme ile ilgili ayrıntılı bir mail alacaksınız. Ve tek tıkla videoları bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Şirketine fatura etmek isteyen firmalar Vergi Dairesi, Vergi numarası ve Adreslerini de mail adresine eklerlerse o şekilde fatura gönderilecektir.

NOT: İnşaallah şirketlerimizin iş yoğunluğu azaldığında Vborsa Eğitim Akademisi olarak eğitimler vermeyi ve Kadıköy’de güzel bir eğitim ofisi açmayı planlıyorum. Dilerim gerçekleşir.


Fatih TAŞÇI  –  Türkiye İş Bankası A.Ş. / Tüccarbaşı Şubesi (1195)

IBAN No: TR96 0006 4000 0011 1950 2981 29


Fatih TAŞÇI  –  Yapı Kredi Bankası / Bayarcaddesi Şubesi (1259)

IBAN No: TR73 0006 7010 0000 0043 8112 59


 

DERS 4-1: ZEMİN ARAMA GÖRÜNÜMLERİ (CONSOLIDATION PATTERNS)
· Üçgen Formasyonları (Triangles)
· Simetrik Üçgen (Symetrical Triangle)
· Aşağı Eğimli Üçgen (Descending Triangle)
· Yukarı Eğimli Üçgen (Ascending Triangle)
· Dörtgen Formasyonu (Rectangles)
· Çıkış ve Düşüş Tuzakları (Bull and Bear Traps)

DERS 4-2: HIZLI HAREKET EDEN SENETLER (FAST MOVING STOCKS)
· Bayrak Formasyonu (Flags)
· Flama Formasyonu (Pennants)
· Kama(Takoz)Formasyonları (Wedges)
· Boşluklar (Gaps)
· Kopma(Kurtulma) Boşlukları (Breakaway Gaps)
· Ölçme(Kaçış) Boşlukları (Measuring Gaps)
· Bitkinlik Boşlukları (Exhaustion Gaps)

DERS 6: GÖSTERGELER (INDICATORS) )
· Momentum (MOM)
· Relative Strength Indicator (RSI)
· Bollinger Bands (BB)
· Stochastics (STO, STOF, STOS)
· Movin Averages Converges-Divergence (MACD)
· Price Oscillator (POSC)
· William’s %R Indicator (W%R)
· Commodity Channel Index (CCI)
· Directional Movement (DI+ ve DI-) ve Average DM (ADX)
· Advenced True Range (ATR)
· Ve Diğerleri…

DERS4 Tanıtım Videosudur:

video

Bir Cevap Yazın

4 yorum “Borsa Eğitimi / Teknik Analiz – Ders 4 ve Ders 6 Videoları”