#FT20SEPET Hisseleri Teknik Analiz İncelemeleri: 05.04.2018

Herkese Merhabalar.

Bu yazımızda Çok Uzun Vadeli (kısaca ÇUV diyeceğim) bir bakış açısıyla grafiklere baktığımız zaman görülen ÇUV trend desteklerinde olan ya da ÇUV yatay dirençlerini kırmış olan senetlerden yaptığım sepeti inceliyoruz.

#FT20SEPET olarak adlandıracağım bu sepeti oluşturan senetler alfabetik olarak;

#ARCLK #BAGFS #BRISA #CUSAN #DMSAS #EKGYO #GUBRF #ISGYO #KOZAL #PAGYO #PNSUT #RYSAS #SAMAT #SILVR #SKTAS #SODA #TAVHL #TOASO #TRCAS #ULUUN

bu şekildedir.

Bu senetleri eşit ağırlıklı %5 pay ile sepete dahil ettiğimiz zaman oluşan grafiğimiz ve kabaca giriş fiyatları ile bugün sonu kapanış fiyatlarına göre listeyi aşağıda görebilirsiniz.

FT20SEPET Hisseleri Tablosu

FT20 SEPET Grafiği

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sepetimizde ki senetlerin kendilerine ait grafiklerini de aşağıya ekleyelim.

Arçelik

Bagfaş Gübre

Bridgestone Lastik

Çuhadaroğlu Metal

Demisaş Döküm

Emlak Konut GYO

Gübre Fabrikaları

İş GYO

Koza Altın

Panora GYO

Pınar Süt

Reysaş Lojistik

Saray Matbaacılık

Silverline Endüstri

Söktaş Tekstil

Soda Sanayi

Tav Hava Limanları

Tofaş Otomotiv

Turcas Petrol

Ulusoy Un

Başka bir analiz ve çalışmada görüşmek dileğiyle çizgilerinize sadık, kendinize barışık kalın... Hoşçakalın...

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: