USAK Kısa-Orta Vade Teknik Analiz : 05.12.2017

Herkese merhabalar. Bu analizimizde Uşak Seramik Sanayi A.Ş. firmasını kısa-orta vadeli bir bakış açısıyla teknik olarak incelemeye çalışacağız. Hisse senedi ile ilgili analiz ve ayrıntıları grafik üzerine not edilmiştir. Kişisel eğitim amaçlı çalışmalardan biri olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Temel analiz bakımından kısaca bahsedersek, http://www.usakseramik.com/ adresinden ya da kap.gov.tr den de ulaşabileceğiniz son faaliyet raporundan bir kaç sayfayı da ekleyelim.

Uşak Seramik Pay Oranları:

Uşak Seramik Gelir Tablosu:

Uşak Seramik Finansal Durum Analizi:

Borsa Yabancı Payı , Yabancı Takası , Altın , Gram Altın , Dolar , Euro , Hisse Senedi Yorumu ve Borsa , Para , Borsa , Hisse Senedi, USAK Teknik Analiz

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın