ASELS Teknik Analiz İncelemesi: 29.07.2018

Herkese merhabalar. Bu analizimizde milli gururumuz Aselsan'ı teknik olarak kısaca incelemeye çalışacağız. Görüleceği üzere büyük düşüş sonrası ikincil halka arzından tamamlanması ile birlikte hissede toparlanma başlamış ve nihayetinde günümüze kadar gelinmiştir. Çok söylenecek bir şey yok aslında. Grafiğimizde mavi kesikli çizgi ile gösterilen 30₺ önemli karar fiyatı. 20 lere gitmeden önceki kırılan büyük destek. Şimdilerde direnç olarak karşımızda. Üstüne atmadıkça 25-30 bandı içerisinde oyalanması ve +%50 lik son çıkışı hazmetmesi beklenir. 30₺ üzeri fiyatlamalarda ise 34₺ fiyat seviyesinin ilk direnç olarak çalışması beklenir. Her ay düzenli alım yaptığımız uzun vadeli portföyümüzdeki yeri başka tabi ki 🙂 . Kısaca bu şekilde. Kişisel eğitim amaçlı çalışmalardan biri olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

Sorularınız olur ise sayfanın en altında bulunan "Bir Cevap Yazın" kısmından yazabilirsiniz.

Selamlar, saygılar...

 

Borsa,Yabancı Payı , Yabancı Takası , Altın , Gram Altın , Dolar , Euro , Hisse Senedi Yorumu ve Borsa , Para , Borsa , Hisse Senedi, SODA Teknik Analiz

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın

2 yorum “ASELS Teknik Analiz İncelemesi: 29.07.2018”