Bist100 Kısa Vade Teknik Analiz İncelemesi: 10.09.2018

Herkese tekrardan merhabalar.

Endeksimiz için hareketli bir ayı daha geride bıraktık. Önceki analizimize buradan ulaşabilirsiniz. Sonrasında oluşan barlar ile güncel grafiğimizi aşağıya ekliyorum. Görüleceği üzere düşeni kırmış üstünde dolanıyoruz. Geri çekilmelerde kırmızı düşen trend çizgimiz destek konumundadır. Yeni bir pembe çizgi ekledim. Kısada direnç olarak çalışmakta. Üstünde mavi kesikli hedefimize gidişi hızla beklemekteyim. Şu anda küçük resimde dip çalışması var gibi görünmekte ise de büyük resimde sıkışma ihtimalini de göz ardı etmemekte fayda var. En son twitter paylaşımlarıma da bakmanızı salık veririm.

borsa istanbul analiz

 

 

Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa alta yazıp sorabilirsiniz...

Saygılar, selamlar...

 

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın