Bist100 Kısa Vade Teknik Analiz İncelemesi: 12.01.2018

Herkese merhabalar.

Bist100 Endeksinin PDS&ÖTS sistemlerimizi kullanarak kısa vadeli teknik analiz incelemesini yapıyoruz.

Analizde siyah ve mavi renklendirme kullanılmış olarak bahsedilen iki fiyat seviyesi de görülmeden endeksi sadece izliyorum.

Bunlardan birisi görülünce biz de analizimizi güncelleyeceğiz.

Borsa, Yabancı Payı , Yabancı Takası , Altın , Gram Altın , Dolar , Euro , bitcoin , btc , blockchain , Hisse Senedi Yorumu ve Borsa , Para , Borsa , Hisse Senedi, bist100 Teknik Analiz

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın

Hakkında yorum “Bist100 Kısa Vade Teknik Analiz İncelemesi: 12.01.2018”