Bist100 Kısa Vade Teknik Analiz İncelemesi: 24.07.2018

Herkese merhabalar.

Önceki gün ve sonrası seans arası analizlerimiz ışığında beklenti dahilindeki kırmızı alçalan trende oldukça yakın bir seviyeden realizasyon oldu. Yapılması gerekeni yapabilenler yaptı. Kısa vadeli trendin aşağı geçildiği de görülmekte. Bundan sonraki günlerde ara tepkiler gelse de çizgilerimize göre endeskten çok umutlu değiliz. Endeksten ziyade "bilanço" bazlı hisse özelinde hareketlere odaklanmak daha faydalı olacaktır. Bilanço dönemi bitişine kadar irili ufaklı dalgalı endekste hisseler özelinde günler bizleri bekliyor. İyi kötü bilanço açıklandıktan sonra da sürpriz olumlu değilse tabi ki yine beklenti alınmış, gerçekler satılmış olacak.

 

Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa alta yazıp sorabilirsiniz...

Saygılar, selamlar...

 

Borsa, Yabancı Payı , Yabancı Takası , Altın , Gram Altın , Dolar , Euro , bitcoin , btc , blockchain , Hisse Senedi Yorumu ve Borsa , Para , Borsa , Hisse Senedi, bist100 Teknik Analiz

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir Cevap Yazın

2 yorum “Bist100 Kısa Vade Teknik Analiz İncelemesi: 24.07.2018”