VESTEL Teknik Analizi Çalışması : 28.01.2015

Sitemize E-Posta ile Abone Ol

Sitemizde yayınlanan en güncel analizlerden, en son yazılardan, en yeni ders videolarından haberdar olabilmek için altta yer alan bölüme E-Posta adresinizi girerek bültene Abone Ol demeniz yeterli.

Teknik Analiz Yorum

1,80 lerde iken eski forum sitemizde dikkat çekmiştik. Grafikte de görüleceğe üzere ALÇALAN ÜÇGEN FORMASYONU gereği 4,50 civarları hedefleyebilir. 6,25-6,35 geçilmedikçe çıkışlar TEPKİ olarak KALACAKTIR. Dolayısıyla bu direnç bölgesinin geçilip geçilmemesi mutlaka takip edilmelidir.

Yasal Uyarı

Vborsa.Com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Bir Cevap Yazın

Hakkında yorum “VESTEL Teknik Analizi Çalışması : 28.01.2015”